شعار روز جهانی هواشناسی: آماده باش جوی، هوشیاری اقلیمی
A+ A- تاریخ بروزرسانی: جمعه 27 مهر ماه 1397
  • خانه
  • میز خدمت
  • فرآیند ارائه خدمات
  • دریافت آمار و اطلاعات هواشناسی بصورت الکترونیکی

دریافت آمار و اطلاعات هواشناسی بصورت الکترونیکی

آمار ماهیانه
برای دریافت آمار ماهیانه ایستگاه های سینوپتیک استان با مراجعه به قسمت آمار و اطلاعات و انتخاب آمار بلند مدت استان می توانید ایستگاه مورد نظر را انتخاب و فایل مربوطه را بصورت رایگان دریافت کنید. این آمار شامل پارامترهای میانگین سرعت باد (متر بر ثانیه)، بیشترین سرعت باد (متر بر ثانیه)، بیشترین سمت باد (درجه)، میانگین دمای خشک (سلسیوس)، دمای حداکثر (سلسیوس)، دمای حداقل (سلسیوس) و مقدارکل بارندگی (میلی متر) می باشد.
در صورتیکه آمار ماهیانه درخواستی شما شامل پارامترهای دیگری بودند می توانید در همان قسمت آمار و اطلاعات گزینه فرم درخواست آمار را انتخاب و پارامترهای مورد نظر خود را مشخص کنید. کارشناسان مربوطه روزانه درخواست ها را بررسی و ظرف مدت ۲۴ ساعت به درخواست شما پاسخ می دهند.
آمارروزانه
چنانچه آمار درخواستی شما آمار روزانه و یا ساعتی بود بایستی برای داده های بیشتر از پنج سال هزینه تعریف شده را پرداخت نمایید. همچنین دانشجویانی که برای انجام پایان نامه از این آمار استفاده می کنند بایستی فرم مربوطه را ازقسمت آمار و اطلاعات>>تعهدنامه دریافت آماربرداشته و پس از تکمیل درقسمت دریافت آمار upload کنند.
نحوه ی پرداخت هزینه
هزینه ها به ازای هر پارامتر
روزانه ۱۰۰ريال
ساعتی ۱۰۰ريال
ماهانه ۳۰۰ريال
پیش بینی ۲۰۰۰ريال
گلباد ۱۵۰۰۰۰ريال
پس از واریز مبلغ مورد نظر به شماره حساب ۴۰۰۱۰۱۰۵۰۱۰۰۳۳۵۴ بانک ملی ایران با شماره شبای بانکی IR۶۷۰۱۰۰۰۰۰۴۰۰۱۰۱۰۵۰۱۰۰۳۳۵۴) ) فیش بانکی را اسکن و به آدرس پست الکترونیک کارشناس تحقیقات ( این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ) ارسال نمایید تا ظرف مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت آمار درخواستی را دریافت نمایید.

تماس با ما

آدرس پستی : بندرعباس- میدان خلیج فارس - جنب بوستان قائم – مرکز تحقیقات هواشناسی کاربردی استان هرمزگان         کد پستی :  ۱۹۶۹۵- ۷۹۱۹۷          تلفن : ۹۳ - ۳۳۶۷۵۳۹۰ - ۰۷۶         نمابر :  ۳۳۶۷۰۷۲۶ - ۰۷۶
پست الکترونیکی : research@hormozganmet.ir         پایگاه اطلاع رسانی: www.hormozganmet.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی نزد اداره کل هواشناسی استان هرمزگان محفوظ میباشد.

طراحی شده در دانــاوب