• بروزرسانی: یکشنبه 31 تير 1403
شعار روز جهانی هواشناسی در سال 2024: خط مقدم اقدام اقلیمی
برگزاری جشن تکلیف فرزندان نومکلف همکاران و تقدیر از فعالان حوزه نماز و امر به معروف و نهی از منکر در اداره کل هواشناسی استان هرمزگان
تاریخ انتشار: 1402/9/28

مراسم جشن تکلیف فرزندان نومکلف همکاران و تقدیر از فعالان حوزه نماز و امر به معروف و نهی از منکر، در اداره کل هواشناسی استان هرمزگان برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان، جشن تکلیف فرزندان نومکلف کارکنان با حضور رنجبر، مدیرکل، معاونین و روسای بخش های ستادی هواشناسی استان هرمزگان و حجت الاسلام و المسلمین مولایی امام جماعت این اداره کل، روز چهارشنبه بیست و یکم آذر ماه  1402 در اداره کل هواشناسی هرمزگان برگزار شد.

در این مراسم، رنجبر مدیرکل محترم هواشناسی استان،  ضمن خیر مقدم به همکاران و فرزندان ایشان ، جشن تکلیف، جشن عبودیت و بندگی خداوند متعال را به فرزندان همکاران تبریک گفته و برای آنان در تمامی مراحل زندگی آرزوی موفقیت و سربلندی نمود. ایشان درادامه، آغاز سن بلوغ را برهه­ای حساس در زندگی فرزندان دانسته که با همراهی و هم فکری والدین می­توان از آن به بهترین نحو ممکن در راستای رشد و تعالی استفاده نمود.  حجه الاسلام و المسلمین مولایی، امام جماعت این اداره کل نیز، در سخنانی کوتاه ،  با اشاره به نقش مهم نماز درراستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و تاکید براهمیت اقامه ی نماز با توجه به بیانات بزرگان دین و کلام الهی بر ضرورت تلاش مضاعف و برنامه ریزی در جهت برگزاری نماز جماعت با شکوه هرچه بیشتر تاکید نمود.

تجلیل از فعالان حوزه ی نماز و امر به معروف و نهی از منکر  پایان بخش این مراسم بود.

1000 کاراکتر باقیمانده