• بروزرسانی: پنجشنبه 04 مرداد 1403
شعار روز جهانی هواشناسی در سال 2024: خط مقدم اقدام اقلیمی
حضور مدیر کل هواشناسی استان هرمزگان در برنامه ی صدا و سیمای مرکز جزیره ی کیش همزمان با" روز جهانی هواشناسی"
تاریخ انتشار: 1403/1/25

دکتر رنجبر، مدیر کل هواشناسی استان هرمزگان در "روز جهانی هواشناسی" ضمن حضور در صدا و سیمای مرکز کیش به بیان نقش و اهمیت خدمات هواشناسی در زمینه های مختلف پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان، دکتر رنجبر، مدیرکل هواشناسی استان هرمزگان، روز جمعه مورخ  چهارم فروردین ماه 1403 برابر با 23 مارس میلادی و همزمان با " روز جهانی هواشناسی"،  ضمن حضور در صدا و سیمای مرکز جزیره کیش به تبیین نقش و اهمیت خدمات و محصولات هواشناسی در جامعه و در زندگی مردم پرداختند.

مدیر کل هواشناسی استان هرمزگان، ضمن تبیین نقش و جایگاه هواشناسی در سطح جامعه، به تشریح انواع محصولات  و خدمات هواشناسی در حوزه های مختلف اعم از خشکی و دریا در سطح جزیره پرداخته و  خاطر نشان کردند :  بی تردید به روز رسانی و نصب تجهیزات مدرن در حوزه ی  هواشناسی دریایی ، موجب ارتقاء محصولات و خدمات و افزایش دقت در پیش بینی های دریائی و در نهایت بهبود خدمات به کاربران نهائی خواهد گردید. ایشان درادامه ضمن تاکید بر حسن روابط فی مابین مجموعه ی تحت امر با سازمان منطقه ی آزاد کیش و سایر دستگاه های مستقر در جزیره،  به رایزنی ها و مذاکرات انجام شده  با مدیریت شرکت توسعه ی بنادر و فرودگاه های جزیره ی کیش پیرامون جانمایی بویه های هواشناسی نیز اشاره فرمودند.

1000 کاراکتر باقیمانده