• بروزرسانی: دوشنبه 01 مرداد 1403
شعار روز جهانی هواشناسی در سال 2024: خط مقدم اقدام اقلیمی
دیدار مدیر کل هواشناسی استان هرمزگان با مدیران ارشد سازمان منطقه آزاد قشم
تاریخ انتشار: 1403/2/17

مدیر کل هواشناسی استان هرمزگان با مدیرکل حمل و نقل دریایی، سرپرست مدیریت بحران، ایمنی و پدافند غیر عامل منطقه آزاد قشم و معاون عملیاتی فرودگاه قشم، دیدار و گفتگو نمودند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان، روز دوشنبه، مورخ هفدهم اردیبهشت ماه 1403، دکتر رنجبر، مدیر کل هواشناسی استان هرمزگان به اتفاق  مهندس عارفی ، معاون فنی، شبکه دیدبانی و مدیریت بحران استان هرمزگان به طور جداگانه با "مدیرکل حمل و نقل دریایی"، "سرپرست مدیریت بحران، ایمنی و پدافند غیر عامل منطقه آزاد قشم" و "همچنین معاون عملیاتی فرودگاه قشم"، دیدار و گفتگو نمودند. طی این دیدارها، مدیر کل هواشناسی استان، ضمن تبیین اهداف و برنامه های سازمانی به تشریح وظائف و کاربردهای هواشناسی در حوزه های مختلف از جمله نقش کلیدی خدمات هواشناسی درکاهش خسارات ناشی از عوامل قهری در حوزه ی مدیریت بحران تشریح نمودند.

 در حاشیه ی این دیدارها، دکتر رنجبر، مدیر کل هواشناسی استان هرمزگان، هدف از برگزاری این دیدارها، پیگیری  مسائل  و رفع مشکلات احتمالی ادارات و ایستگاه های هواشناسی مستقر در جزیره و دیدار و گفتگو و بحث و تبادل نظر با مدیران جدید منطقه ی آزاد درراستای تداوم و تحکیم روابط فی مابین و بهبود و توسعه ی محصولات و خدمات هواشناسی در حوزه های هوا و دریانوردی اعلام نمودند. 

بحث و تبادل نظر با مدیران مرتبط پیرامون موضوع استقرار موقت دفتر هواشناسی دریائی(PMO) و همچنین تلاش درراستای تخصیص زمین مناسب جهت احداث ساختمان جهت استقرار دائم درفتر هواشناسی دریائی در محل اسکله ی بندر بهمن از دیگر موارد مطروحه در این دیدارها بود.

1000 کاراکتر باقیمانده