• بروزرسانی: یکشنبه 31 تير 1403
شعار روز جهانی هواشناسی در سال 2024: خط مقدم اقدام اقلیمی
حضور نمایندگان حوزه ی توسعه ی مدیریت و نیروی انسانی وزارت راه و شهرسازی در اداره کل هواشناسی استان هرمزگان
تاریخ انتشار: 1401/11/5

نمایندگان حوزه ی توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی در اداره کل هواشناسی استان هرمزگان حضور یافته و با مدیر کل و معاونین این اداره کل، دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان، درواپسین ساعات روز سه شنبه، مورخ چهارم بهمن ماه 1401، مطابق با هماهنگی های انجام شده ی قبلی، نمایندگان حوزه ی توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی در اداره کل هواشناسی استان حضور یافته و مورد استقبال مدیر کل و معاونین این اداره کل، قرار گرفتند.

بازدید از سالن مرکز مانیتورینگ پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی، آغازگر برنامه های این دیدار صمیمی بود.

دکتر رنجبر، مدیر کل هواشناسی استان ، ضمن تشریح کلیه ی فرآیندهای منجر به تولید محصولات و خدمات هواشناسی از جمله صدور انواع پیش بینی ها، هشدار ها و توصیه های هواشناسی در حوزه های مختلف جوی و دریایی به اهمیت خدمات هواشناسی به ویژه در حوزه حمل و نقل های هوایی، دریایی، زمینی و ریلی و همچنین نقش اساسی محصولات هواشناسی، پیش بینی و پیش آگاهی ها در حوزه ی مدیریت بحران نیز پرداختند. ادامه ی این نشست صمیمی در سالن جلسات اداره کل پیگیری شد.

 دکتر رنجبر، مدیر کل هواشناسی استان، در این بخش از برنامه نیز به تشریح ساختار سازمانی و منابع انسانی دستگاه مربوطه پرداخته و ضمن تبیین فعالیت ها و تشریح گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این حوزه به ارائه پیشنهاداتی در خصوص بهبود وضعیت منابع انسانی با تأکید بر ارتقاء در نیازهای معشیتی کارکنان که موجب ایجاد نشاط و انگیزه در کارکنان و درنتیجه بهبود عملکردها و توفیق در تحقق اهداف و برنامه ها می گردد، پرداختند. در ادامه ی این گفتگو جناب آقای نصرنیا، رئیس مرکز نوسازی و توسعه و منابع انسانی، به نمایندگی از تیم اعزامی از وزارت راه و شهرسازی، ضمن اظهار رضایت از عملکرد مجموعه هواشناسی و تأکید بر ضرورت و اهمیت حضور و نقش مجموعه ی هواشناسی در جامعه، به ویژه در حوزه ی وزارت راه و شهرسازی، پیگیری مطالبات همکاران هواشناسی را در دستور کار خود قراردادند.

1000 کاراکتر باقیمانده