• بروزرسانی: یکشنبه 31 تير 1403
شعار روز جهانی هواشناسی در سال 2024: خط مقدم اقدام اقلیمی
حضور مدیر کل هواشناسی استان هرمزگان در نشست خبری اعضای شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان هرمزگان
تاریخ انتشار: 1401/11/13

دکتر رنجبر،  مدیر کل هواشناسی استان هرمزگان، ضمن حضور در نشست خبری اعضای شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان به تشریح عملکرد دستگاه و تبیین برنامه های پیش رو پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان، در دومین روز از دهه ی مبارکه ی فجر انقلاب اسلامی، دکتر رنجبر مدیر کل هواشناسی هرمزگان در نشست خبری اعضای شورای هماهنگی راه و شهرسازی که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، شرکت نمود .

در این نشست که با حضور مدیران کل راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای ، فرودگاه ه های استان، اداره کل بنادر و دریانوردی و ... تشکیل گردید. دکتر رنجبر، مدیر کل هواشناسی استان،  ضمن ارائه گزارش عملکرد یکساله، به تشریح و تبیین برنامه های آتی دستگاه مربوطه پرداختند.

معرفی محصولات و خدمات و دستاوردهای حوزه ی هواشناسی، بیان مسائل و مشکلات و چالش های دستگاه و ارائه راهکارهای لازم به منظور عبور از چالش ها  و نیز تشریح برنامه ی عملیاتی آتی و همچنین اعلام آمادگی کامل به منظور ارائه خدمات هواشناسی به ویژه در حوزه ی حمل و نقل هوایی و دریایی در ایام تعطیلات پیش رو و تعطیلات نوروزی و پاسخ به پرسش های اصحاب رسانه، پایان بخش این نشست بود.

 

1000 کاراکتر باقیمانده